subwencja finansowa w ramach programu rządowego "Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich firm" udzielona przez PFR SA.

Druk wielkoformatowy

Mobile Plus oferuje usługi z zakresu druku wieloformatowego. Wykonujemy wydruki na banerach, foliach, różnego rodzaju papierach oraz siatkach mesh. Technika tego typu, zazwyczaj wykorzystywana jest przy tworzeniu bilbordów, banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, a także roll-upów. Druk wieloformatowy można podzielić na kilka podgrup, do których się zalicza druk solwentowy, druk UV, druk lateksowy, druk termosublimacyjny. Technika ta jest wykorzystywana w wielu rodzajach reklamy, począwszy od reklamy zewnętrznej, a kończąc na elementach poligrafii cyfrowej. Co najważniejsze pomija czasochłonne i kosztowne przygotowania przedprodukcyjne.

Banery wielkoformatowe i plakaty wielkoformatowe

Do produkcji banerów wieloformatowych używamy najwyższej jakości materiały oraz korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego. Rozmiar plakatów wieloformatowych różni się zdecydowanie od wydruków pochodzących z tradycyjnej drukarki, ponieważ zaczyna się on już powyżej 50 cm, dlatego też do wydrukowania takiego projektu potrzeba specjalistycznej drukarki. Wielkość baneru wielkoformatowego może wynosić nawet do kilku metrów szerokości. Zapewniamy wysoką jakość oraz szybki czas realizacji. Na wszystkie nasze wydruki udzielamy gwarancji.

Plakat wielkoformatowy zapewnia ogromną przestrzeń reklamową, która pozwala na realizację dowolnego pomysłu, dlatego ważne jest, by jego jakość oraz użyte materiały były jak najlepsze i sprawiły, aby reklama wyglądała schludnie i czytelnie.

Cena wydruku wieloformatowego jest ustalana indywidualnie do każdego projektu. Wszystkie nasze realizacje wykonujemy ściśle z zaleceniami, a także pozostajemy w ciągłej współpracy z naszym zleceniodawcą, gdyż zależy nam na pozytywnej i trwałej współpracy.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszych dotychczasowych projektów związanych z drukiem wieloformatowym, które znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce „Realizacje„. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami i ich realizacją jesteśmy do Państwa dyspozycji.