Druk wielkoformatowy plakatów i banery reklamowe na terenie Słupska

Mobile Plus oferuje usługi z zakresu druku wielkoformatowego, takich jak druk banerów. Nasza drukarnia wykonuje wydruki na banerach, foliach, różnego rodzaju papierach oraz siatkach mesh. Technika tego typu, zwykle stosowana jest przy tworzeniu bilbordów, banerów, tablic, szyldów, plakatów, materiałów do dokumentacji do kasetonów, stojaków, potykaczy, a także roll-upów. Druk wielkoformatowy można podzielić na kilka podgrup, których zalicza się druk solwentowy, druk UV, druk lateksowy, druk termosublimacyjny. Technika ta jest wykorzystywana w wielu rodzajach reklamy wizualnej, począwszy od reklamy zewnętrznej, a kończąc na elementach poligrafii cyfrowej. Co najważniejsze pomija czasochłonne i kosztowne przygotowania przedprodukcyjne przy kompleksowym zleceniu.

Plakaty wielkoformatowe, banery reklamowe i reklama w Słupsku i okolicach

Do produkcji banerów wielkoformatowych wykorzystujemy materiały jakości oraz korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego. Rozmiar i forma reklamy wielkoformatowej różni się od wydruków pochodzących z drukarki, ponieważ zaczyna się już powyżej 50 cm, dlatego też wykonuje się wydruk tego projektu, który wymaga specjalistycznej drukarki. Wielkość baneru wielkoformatowego może pokazać nawet do kilku metrów szerokości. Nasza agencja reklamowa zapewnia wysoką jakość, szybki czas realizacji i tanie banery. Na wszystkie nasze wydruki udzielamy gwarancji.

Reklama zewnętrzna zapewnia ogromną przestrzeń reklamową, która pozwala na realizację dowolnego pomysłu, dlatego ważne jest, by jego jakość oraz użyte materiały były jak najlepsze i sprawiły, aby reklama wyglądała schludnie i czytelnie.

Cena za usługi reklamowe jest ustalana indywidualnie do każdego projektu. Wszystkie nasze realizacje wykonujemy ściśle z zaleceniami, a także pozostajemy w ciągłej współpracy z naszym zleceniodawcą, gdyż zależy nam na pozytywnej i trwałej współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami związanymi z takimi usługami jak billboard, tablice reklamowe, które znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce „Realizacje„. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami i ich realizacją jesteśmy do Państwa dyspozycji.