Billboardy reklamowe – projekty, druk wielkoformatowy i wynajem bilbordów w Słupsku

Bilbordy reklamowe to świetny sposób na skuteczną popularyzację produktów, usług, a także zwiększenie rozpoznawalności marki. Jest to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych form marketingu promocyjnego. Ponadto bilbordy są dedykowane dla firm, które pragną szybko i niezawodnie przedstawić swoje usługi potencjalnym klientom.

Powierzchnie reklamowe, które występują w popularnych i często odwiedzanych częściach miasta, pozytywnie wpływają na znaczne zwiększenie zasięgu reklamy oraz na rozpoznawalność marki i świadczonych przez nią usług czy też sprzedawanych produktów. Bilbordy pomagają nawiązać kontakt oraz zbudować więź z klientem, który go zobaczy. Bilbordy reklamowe wpływają jednoznacznie na zwiększenie sprzedaży, dzięki niezawodnej komunikacji z odbiorcą. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas promowania produktów, okresowych akcji promocyjnych lub ważnych wydarzeń masowych jak np. koncerty czy wydarzenia polityczne. Bilbordy jako nośniki to jeden z najbardziej popularnych rodzajów reklamy zewnętrznej są dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 dni w roku.

Wynajem, sprzedaż billboardów i tablic reklamowych. Reklama zewnętrzna w Słupsku

Oferujemy wynajem, produkcję i sprzedaż bilbordów reklamowych o wymiarach tablic 504×238, 6×3, 9×3, które zdecydowanie spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Nasza agencja reklamowa od lat zajmuję się reklamą wielkoformatową. Nasze bilbordy zlokalizowane są w Słupsku i okolicach, gdzie umiejscowione są na terenach o dużym natężeniu ruchu.

Producent bilbordów reklamowych Mobile Plus

Do produkcji bilbordów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, dodatkowo korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, który bez wątpienia pozytywnie wpływa na wysoki standard realizacji naszych usług. Proponujemy różne rodzaje powierzchni, na których wykonujemy wydruki na banerach, foliach, różnego rodzaju papierach, siatkach mesh. Ponadto udzielamy gwarancji na wszystkie nasze produkty. Dbamy również o szybki czas realizacji Państwa zamówień. Wymiary tablic wynoszą 504×238, 6×3, 9×3. Zajmujemy się także całym procesem wyklejenia.

Mobile Plus to niezawodny producent bilbordów reklamowych w Słupsku, dysponujący najlepszym sprzętem, dzięki któremu niestraszne nam żadne zlecenia. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, a także na rzetelnie wykonaną pracę. Mamy wieloletnie doświadczenie w setkach kampanii, co sprawia, że jakość oferowanych usług jest na najwyższym poziomie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami, które dostępne na naszej stronie w zakładce „Realizacje„.