Produkcja billboardów

Billboardy to inaczej zwana reklama zewnętrzna jest, która umieszczana zazwyczaj poza miejscem zamieszkania konsumenta. Funkcją tej formy reklamy jest dotarcie do potencjalnego klienta, kiedy jest poza domem. Tego typu promocja może wystąpić w różnych formach, jak forma tradycyjna lub elektroniczna. Celem zarówno jednej i drugiej jest dostarczanie przekazu reklamy, a także informacji do konkretnych miejsc. Reklama zewnętrzna jest prezentowana na nośnikach, które zostały specjalnie do tego stworzone: tablice reklamowe, billboardy, citylighty (podświetlona reklama), słupy ogłoszeniowe, często także występują na nośnikach, które przymocowane są na wiatach przystankowych oraz kioskach.

Producent billboardów reklamowych

Billboard jest jedną z najbardziej popularnych nazw tablic, które zostały stworzone do prezentacji plakatów, w tym właśnie plakatów reklamowych. Tablice naścienne zamieszczane są zazwyczaj na ścianach budynków w centrum miasta, ale również mogą być to tablice wolnostojące przy ulicach i drogach w miejscach niezabudowanych. Najczęściej spotykane wymiary billboardu to: 5,04 x 2,38 m (12 m2) oraz 6×3 m (18 m2).

Produkcja billboardów

Tablice reklamowe to najlepsza forma kreowania wizerunku firmy, przedsiębiorstwa, a nawet usług. Dzięki różnym rodzajom takiej reklamy oraz lokalizacji i co najważniejsze cen, na tego typu reklamę mogą sobie pozwolić nawet małe firmy. Ten typ promocji sprawdza się najlepiej jeśli chodzi o marketing, rozpowszechnianie informacji o firmie czy zaprezentowanie świadczonych usług. Zaletami tej formy reklamy są zdecydowanie niskie nakłady finansowe, wysoka oglądalność, rozmiar i co za tym idzie również widoczność, prosty i łatwy przekaz, neutralność oraz łatwa aktualizacja informacji.

Mobile Plus oferuje usługę dotyczącą montażu, przygotowania projektu graficznego, a także wynajmu billboardów. Posiadają największą i najbardziej atrakcyjniejszą ofertę na terenie Słupska. Billboardy, którymi dysponujemy mają wymiary 504cm x 238 cm. Dowiedz się więcej na stronie mobile-plus.pl/siec-billboardow-do-wynajecia/