Oklejanie i serwis tablic reklamowych

W ofercie firmy Mobile Plus znajdą Państwo oklejanie tablic reklamowych. Tablice reklamowe są jedną z najbardziej popularnych i powszechnych form marketingu zewnętrznego.

Wewnętrzne tablice reklamowe często służą jako tablice informacyjne lub promocyjne. Zewnętrzne służą np. do oznakowania parkingu, dojazdu do danego miejsca, a także mogą informować o godzinach otwarcia sklepu. My pomożemy Wam zrealizować wybraną „reklamę pod klucz” i co najważniejsze okleić we wskazanym przez Państwa miejscu. Używamy do tego wyłącznie najlepszych produktów.

Od lat zajmujemy się oklejaniem tablic reklamowych, witryn, kontenerów, a także oferujemy kompleksowy serwis tablic reklamowych. Usługi te wykonujemy na terenie Słupska oraz jego okolic. Gotowy projekt w sposób fachowy i trwały umieszczamy na tablicach reklamowych. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie, a także dbamy, by czas realizacji usługi był jak najkrótszy.

Serwis tablic reklamowych

Oklejanie tablic reklamowych to nie wszystko, co możemy zaproponować Państwu w tej kwestii. Zajmujemy się również serwisem tablic reklamowych. Do serwisu zaliczamy montaż, jak i również demontaż reklam. Ponadto zapewniamy naprawy oraz konserwacje kampanii reklamowych, widniejących na tablicach. Posiadamy najlepszy sprzęt do tego typu napraw, a także wykwalifikowany zespół. Dbamy o to, by cała praca przebiegła sprawnie, szybko i bez żadnych usterek.

Nasze dotychczasowe realizacje znajdą Państwo w zakładce „Realizacje”. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w kwestii serwisu tablic reklamowych, dokładnych usług w tym zakresie, czy także oklejania tablic reklamowych, zapraszamy do kontaktu.