subwencja finansowa w ramach programu rządowego "Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich firm" udzielona przez PFR SA.

Usługi poligraficzne

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelakie usługi poligraficzne jak laminowanie, laminowanie na zimno, druk ulotek, wizytówek, banerów, czy druk fototapet, a także wycinanie liter oraz produkcje wraz z montażem naklejek ściennych.

Usługi poligraficzne w ofercie Mobile Plus

Druk ulotek i wizytówek

Ulotki i wizytówki to jedne z bardzo charakterystycznych elementów dobrej reklamy. Chcąc zareklamować swoją firmę, a także usługi, warto pomyśleć o takiej formie promocji. Dlatego oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu druku wizytówek i druku ulotek. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa niesamowite wizytówki oraz ulotki, które zdecydowanie przyciągną uwagę nowych klientów i odbiorców.

Druk banerów i fototapet

Jednak to nie wszystko, co mogą wykonać nasi specjaliści, polecamy też skorzystać z druku banerów, które również zaliczają się do popularnej formy reklamy. Jeśli zamarzą sobie Państwo własną fototapetę, również jesteśmy w stanie wykonać to zlecenie, korzystając z najlepszych i najtrwalszych materiałów, które pomogą zachować trwałość druku.

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć, jak wyglądają takie projekty, zapraszamy na naszą stronę – zakładka „Realizacje”. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami jesteśmy do Państwa dyspozycji i oferujemy pomoc w tym zakresie, nasi fachowcy z chęcią podpowiedzą i doradzą. Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą przebiega sprawnie i profesjonalnie. Pragniemy zapewnić Państwu miłą, a także profesjonalną obsługę. Staramy się do każdego projektu, jak i klienta, podchodzić indywidualnie oraz sprostać wszystkim wymaganiom tak, aby każda ze stron była zadowolona ze współpracy. Zależy nam na Państwa opinii, jak i na zadowoleniu po skorzystaniu z naszych usług.