Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy jest jednym z najbardziej popularnych form reklamy, co oznacza, że dość często jest wykorzystywany przez firmy w celu promowania swojej marki. Wiadomo nie od dziś, że podstawą dobrze prosperującej firmy jest jej rozsławienie za pomocą różnych nośników, jak banery, plakaty, szyldy. Na ulicach miast można dostrzec na każdym kroku bilbordy czy postery, które promują usługi czy produkty najróżniejszych firm. Ten sposób afiszu jest więc bardzo skuteczny, ponieważ każdy z nas nie raz zwrócił uwagę na taką formę. Plakat bądź baner, który zwróci uwagę przechodnia bądź potencjalnego konsumenta powinien być wyrazisty, czytelny i schludny.

Plakaty wielkoformatowe

Druk wielkoformatowy jest to nowoczesna technologia, którą stosuje się do produkcji form drukowanych na takich materiałach jak banerowy, folia bądź papier. Tę technikę zazwyczaj wykorzystuje się przy gospodarowaniu powierzchni billboardów, a także do produkcji banerów reklamowych, tablic, czy nawet szyldów. Druk wielkoformatowy posiada zazwyczaj rozmiar, który nie jest obsługiwany przez komercyjne drukarki dostępne w domu i pracy. Druk wielkoformatowy posiada zazwyczaj rozmiar zaczynający się już od 50 cm szerokości. Rozmiar powyżej 50 cm wymaga najczęściej specjalistycznych drukarek. Wielkość druku wielkoformatowego może dochodzić nawet do kilku metrów szerokości.

Montaż tablic reklamowych

Najskuteczniejszą formą reklamy jest ta, która widnieje najczęściej przy ulicach, gdyż często kierowcy bądź pasażerowie spoglądają na nie w czasie jazdy, bądź stania na sygnalizacji świetlnej. Dzięki specjalnym koszom podnośnikowym, można usytuować plakaty, bądź billboard na odpowiedniej wysokości.

Mobile Plus oferuję w tym zakresie takie usługi jak: wydruk folii, plakatów, banerów oraz ich montaż. Zajmujemy się również: montażem szyldów, montażem kasetonów, wymianą grafiki na nośnikach reklamowych, reklamą niekonwencjonalną, serwisem reklam, pracami na wysokościach z naszego podnośnika koszowego.Dowiedz się więcej na stronie mobile-plus.pl/usluga-druku-wielkoformatowego/.